ارسال کالا

کلیه کالاها در انبار کالای گیمینگ چیر ، کنترل کیفی شده و سپس با بسته بندی ایمن آماده ارسال می گردند. به همین دلیل بروز هر گونه خسارت به کالا در هنگام حمل و نقل به دلیل نقص در سیستم های ارسال کالاست و به صورت پیش فرض مسئولیتی بر عهده ی گیم چیر نمی باشد.

ارسال اکسپرس شهر مشهد

هزینه ارسال شهر مشهد برای سبدهای خرید تا ۲۰ میلیون تومان به صورت پس کرایه و در زمان ارسال سفارش بر اساس حجم کالا هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.

هزینه ارسال مشهد برای سبدهای خرید بالاتر از ۲۰ میلیون تومان به آدرس های درون شهری مشهد رایگان می باشد

توجه: کالاها درب منتهی به خیابان به مشتری تحویل داده می شوند. در صورت نیاز به حمل در طبقات، در هنگام ارسال با پشتیبانی گیم چیر هماهنگ نمایید. هزینه حمل کالا در طبقات به عهده خریدار محترم می باشد.

ارسال اکسپرس شهرستان های استان خراسان

هزینه ارسال به شهرستان های اطراف مشهد و برای سبدهای خرید تا ۳۰ میلیون تومان به صورت پس کرایه و در زمان ارسال بر اساس حجم کالا هماهنگی های لازم انجام خواهد شد.

هزینه ارسال شهرستان های اطراف مشهد و شهر کرج برای سبدهای خرید بالاتر از ۳۰ میلیون تومان رایگان می باشد .

توجه: کالا درب منتهی به خیابان به مشتری تحویل داده می شود. در هنگام خرید، موقعیت شهر خود را طی تماس تلفنی با مستر اداری هماهنگ نمایید.

سبد خرید درب منتهی به خیابان تحویل داده می شود. حمل در طبقات توسط گیم چیر در این حالت فقط در شهر مشهد و با هزینه انجام می شود. در صورت نیاز به حمل در طبقات، در هنگام ارسال با پشتیبانی گیم چیر هماهنگ نمایید. هزینه حمل کالا در طبقات به عهده خریدار محترم می باشد.

با توجه به انتخاب روش ارسال، کالاها در محل باربری شهر مقصد و در صورت ارسال با پست یا تیپاکس درب منزل خریدار تحویل داده می شود.

ارسال با تیپاکس

ارسال به سراسر کشور به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه در مقصد به عهده مشتری است.

ضمانت سلامت کالا توسط تیپاکس و پرداخت هزینه حمل طبق نرخ مصوب تیپاکس توسط مشتری به هنگام تحویل کالا درب منزل خریدار است. جهت اطلاع از محدوده هزینه حمل، قبل از خرید با مشاوران گیم چیر تماس بگیرید.

درصورتی که علیرغم هماهنگی انجام شده، به هنگام ارسال کالا خریدار در محل تحویل حضور نداشته باشد و یا به دلیلی امکان تحویل کالا امکان پذیر و کالا به انبار بازگردد حمل مجدد کالا، مستلزم پرداخت هزینه حمل از سوی خریدار کالا خواهد بود.

حمل در طبقات

درصورتی که خریدار نیاز به حمل در طبقات و خدمات ویژه برای تحویل کالا در محل مورد نظر را داشته باشد، باید حتما قبل از ارسال و هنگام تماس جهت هماهنگی ارسال به واحد پشتیبانی گیم چیر اعلام کند. حمل طبقات شامل هزینه مجزا بوده و طبق تعرفه مشخص در محل از سوی مشتری به حمل کننده پرداخت میگردد.