بلاگ

برند های صندلی گیمینگ

برند بامو
اولین تولید کننده صندلی های گیمینگ در ایران بوده که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۰ اغاز نموده و در سال های ۱۳۹۶ تا به امروز برترین تولید کننده صندلی های گیمینگ با نشان استاندارد و نشان کیفیت در ایران شناخته می شود .

 

برند ویهان
شرکت تولیدی ویهان با تکیه بر دانش روز توانسته اولین تولید کننده مبلمان وصندلی هایی با استرکچر فولادی و چرم وکیوم در ایران ، نشان برند حرفه ای ترین تولید کننده را به اختصاص داده و توانسته صندلی هایی با کیفیت و مقاومت بالا تولید نموده .
برند ویهان داری نشان استاندارد ، نشان کیفیت و نشان برترین تولید کننده صندلی در ایران میباشد.

 

برند ایگل
برند ایگل یکی از تولید کنندگان حرفه ای صندلی های گیمینگ دارای نشان استاندارد و نشان کیفیت در ایران هست که با توجه به کیفیت بالا و مقاوت بالا ، میزان رضایت مندی مشتریان از محصولات خود را اختصاص دهد .

 

برند نوین سیستم

شرکت هوراند نوین سیستم فعالیت خود را در زمینه تولید مبل و صندلی گردان از سال ۱۳۶۷ اغاز کرده و توانسته یکی از بزرگترین و قدرتمند ترین برند های حال حاضر ایران شود .
نوین سیستم دارای نشان استاندارد ، نشان کیفیت و نشان برتر سال ۱۳۹۵ تا به امروز برای خدمات مشتری و خدمات پس از فروش در ایران کسب کند .
نوین سیستم با توجه به نیاز بازار از سال ۱۳۹۹ به تولید صندلی گیمینگ پرداخته و توانسته مشتریانی زیادی را در این زمینه جلب کند .

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *