فروشگاه آنلاین گیم چیر با توجه به احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است،در برخی موارد اطلاعاتی را از کاربران در خواست می کند تا خدماتی با رعایت پروتکل های امنیتی به کاربران خود ارائه دهد،این اطلاعات می تواند جهت خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت باشد.

جهت پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی همچون آدرس، شماره تلفن شما مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های گروه گیم چیر قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند تلفن همراه و آدرس برای خرید محصول الزامی می باشد.

شایان ذکر است که تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری می باشد و تمام مکاتبات و پرسش و پاسخ‌های شرکت با مشتری از طریق همین اطلاعات صورت می‌گیرد.


بنابراین درج شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن این اطلاعات توسط مشتری است ، در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فروشگاه آنلاین گیم چیر جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند .


مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش درسایت درج کنند و مستر اداری تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.


همچنین گیم‌چیر ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها یا مطلع نمودن مشتری از محصولات جدید یا آفرهای ویژه ، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گیم چیر را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

فروشگاه آنلاین گیم چیر ممکن است انتقاد و یا نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. ضمنا اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، شامل مصادیق محتوای مجرمانه باشد، گیم چیر می‌تواند از اطلاعات ثبت ‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات ‌سایت گیم چیر حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به فروشگاه آنلاین گیم چیر اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.


تاکید می شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده خود کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.


مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه مستر اداری را از خود سلب می‌کند.

فروشگاه آنلاین گیم چیر هویت شخصی کاربران را محرمانه نزد خود حفظ نموده و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری انتقال نمی دهد ، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای گیم‌چیر وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران می رساندکه گیم‌چیر همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فروشگاه انلاین گیم چیر و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی ممانعت کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و گیم‌چیر حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.


گیم چیر جهت حفظ و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، مطمئن و راحت را برای همه کاربران فراهم باشد.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با شماره ی زیر تماس بگرید:
تلفن تماس:
۰۵۱۳۸۴۵۱۶۷۴-۵-۶ پاسخگویی از ۹ تا ۱۸ در روز های کاری می باشد
نمایشگاه مرکزی:
استان خراسان رضوی – شهر مشهد – خیابان سناباد ،نبش سناباد ۲۸